Kalibrierlabor
Kalibrácia

Náš kalibračný servis pre Vás

Meracie prístroje – a teda aj naše produkty – musia byť kalibrované podľa príslušných nameraných veličín a meracích rozsahov v ich aplikácii. Jednou z najobľúbenejších služieb, ktoré ponúkame, je kalibrácia Vašich zariadení na optimálnu úroveň, ktorá Vám umožní využiť plný potenciál meracej techniky JUMO. Sme akreditovaní spoločnosťou DAkkS podľa DIN EN ISO / IEC 17025: 2005 a ponúkame tiež naše kalibračné služby pre zariadenia tretích strán za veľmi priaznivé ceny. Využite naše služby na mieste a naše odborné znalosti, aby ste zaistili, že Vaše procesy prebehnú čo najhladšie.

Kalibrácia ako balík služieb

Pravidelná kalibrácia meracích a testovacích zariadení je v priemyselnej meracej technike nevyhnutná. Čo teda môže byť lepšie ako balík služieb, ktorý zahŕňa všetky potrebné kalibrácie, nastavenia, údržbu, opravy a čistenie? Voliteľne je možné zahrnúť aj službu konfigurácie vrátane telefonickej podpory a vzdialenej údržby. Uvoľnite si čas pre svoju hlavnú činnosť a spoznajte servis JUMO!

Váš požadavek na nás

Dies ist ein Pflichtfeld.
Toto je povinné pole. Zadejte prosím příjmení.
Toto je povinné pole. Zadejte prosím název Vaší společnosti.
Toto je povinné pole. Zadejte prosím svoji e-mailovou adresu.
Vyberte prosím možnost
Toto je povinné pole.
Toto je povinné pole.
Toto je povinné pole.
Toto je povinné pole.
Toto je povinné pole.

Svým požadavkem jste nám stanovili úkol, který bychom rádi splnili k Vaší spokojenosti. V této souvislosti shromažďované údaje se ukládají. Pro úspěšné zpracování Vašeho požadavku je nutné vyplnit všechna dostupná pole (povinná jsou pouze pole označená *). Vaše údaje používáme ke zpracování Vašeho požadavku v rámci obchodního procesu. S osobními údaji nebude dále nakládáno. Zejména nepředáváme žádné údaje třetím stranám. Vyhrazujeme si právo statisticky vyhodnocovat anonymní datové záznamy.

Ihr Ansprechpartner


Markus Klüh

Kalibrierung

Technischer Service +49 661 6003-729 kalibrierung@jumo.net +49 661 6003-729