Vaše kontakty


Kalibrace DAkkS

Technical Service +49 661 6003-729 +49 661 6003-729


Operativní prodej elektronických modulů

Astrid Kemmerzell +49 661 6003-541 +49 661 6003-541


Operativní prodej elektronických modulů

Carina Vorderbrüggen +49 661 6003-853 +49 661 6003-853

Vaše kontaktní osoba


Technický prodej elektronických modulů

Birger Haseneier +49 661 6003-9746 +49 661 6003-9746

Dosky plošných spojov

Komplexný servis PCB pre všetko, čo súvisí s elektronikou!

Montážne linky SMD sú srdcom našej výroby elektronických modulov. Sú vybavené najmodernejším vybavením vďaka stále zložitejším a menším komponentom. 3 kompletné montážne linky, ktoré dokážu spracovať až 215 000 komponentov za hodinu, sa nachádzajú na výrobnej ploche cca 1100 m².

Insert your alternative text

Požiadavky našich zákazníkov sú pre nás veľmi dôležité. To nám umožňuje pružne a individuálne reagovať výrobou malých množstiev, ako aj stredných výrobných sérií. Na zabezpečenie vysokej úrovne kvality sú zostavené SMD moduly kontrolované automatizovanými systémami optickej kontroly (AOI).

Naši zákazníci pochádzajú zo širokej škály priemyselných odvetví vrátane priemyselnej elektroniky, lekárskej techniky a senzoriky. JUMO je pre vás tým správnym partnerom, ak hľadáte odborného a spoľahlivého poskytovateľa služieb pre elektronické moduly.Špeciálne odborné znalosti v priemysle: priemyselná elektronika, medicínska technika a senzorová technológia.

Laserový popis dosiek plošných spojov.

Naše služby

  • Fáza prípravy
  • Výroba
  • Riadenie kvality

Prípravná fáza

Logistika

Naše oddelenie strategického a operatívneho nákupu využíva medzinárodný výber dodávateľov. Skupina dodávateľov sa vyznačuje dlhodobými obchodnými vzťahmi a ponúka vám vysoký stupeň spoľahlivosti. Viac ako 15 000 elektronických komponentov v databáze JUMO nám umožňuje flexibilitu. Po predchádzajúcej konzultácii Vám poskytneme prístup do databázy komponentov JUMO. Tu môžete vyhľadávať komponenty, ktoré už JUMO používa. Náš systém riadenia zásob zaisťuje optimalizované obstarávanie materiálu. Zaručujeme, že so všetkými údajmi špecifickými pre zákazníka sa bude zaobchádzať dôverne.

Príprava dát

Na základe Vášho zoznamu dielov, schémy zapojenia a hrubého umiestnenia pre Vás pripravíme dispozičné riešenie pripravené na výrobu a príslušné dokumenty. Na základe Vašich CAD údajov, kusovníka, súboru Gerber a súradníc umiestnenia vytvoríme všetky potrebné pracovné plány, programy umiestnenia a výrobné dokumenty.

Pozrite sa na našu výrobu

Presvedčte sa sami o našej kvalite a know-how.

Video z výroby (nemecky)

Výroba

Umiestnenie SMD

Naše umiestnenie SMD je veľmi flexibilné s 3 radmi SMD, takže je možné umiestniť všetky bežné typy SMD dizajnov. Navyše, optické centrovanie SMD komponentov zaisťuje ich bezpečné umiestnenie na DPS. To platí aj pre špeciálne komponenty. Ročná kapacita je v súčasnosti 150 miliónov komponentov. Okrem toho dosahujeme krátke dodacie lehoty pre našich zákazníkov prostredníctvom trojzmennej prevádzky montážnych liniek SMD.

Umiestnenie THT

V našej výrobe máme 10 poloautomatických umiestňovacích zariadení pre drôtené komponenty. Naši skúsení zamestnanci zabezpečujú precíznu montáž komponentov THT. Vďaka tomu dosahujeme ročnú kapacitu až 10 miliónov komponentov THT. V súčasnosti testujeme systém AOI pre komponenty THT na účely zabezpečenia kvality.

Procesy spájkovania

Procesy spájkovania, ako je spájkovanie pretavením, vlnové spájkovanie a selektívne spájkovanie, znamenajú, že JUMO má ideálnu pozíciu na splnenie rôznych požiadaviek zákazníkov. Selektívne spájkovanie často nahrádza manuálne spájkovanie a zaručuje konzistentné výsledky. Všetky mechanické spájkovacie procesy sa vykonávajú v atmosfére N2, ktorá poskytuje vysoký stupeň spoľahlivosti procesu. Bezolovnaté spájkovanie je pre nás samozrejmosťou.

Montáž

Na požiadanie môžu byť vyrobené elektronické moduly inštalované do krytu po absolvovaní Vami požadovaných testov. Dostanete svoj produkt plne zmontovaný, takže môžete ušetriť čas a peniaze.

Elektronické moduly Flying Probe

Flying Probe

Montáž elektrických sestav

Automatická optická kontrola (AOI)

Kvality

Testovanie a kontrola

Na žiadosť zákazníka vypracujeme koncept testovania a kontroly počas vašej vývojovej fázy. Potrebné testovacie vybavenie môžete postaviť vy alebo spoločnosť JUMO. Ponúkame nasledujúce skúšobné postupy:

  • AOI
  • ICT
  • Flying Probe
  • Skúška funkčnosti
  • RUN-IN
  • X-ray


Riadenie kvality

Náš systém riadenia kvality s podporou IT sa používa na štatistickú kontrolu procesov a archiváciu. Nepretržité monitorovanie všetkých procesných krokov nám umožňuje zabezpečiť konzistentnú kvalitu. Pre každý nový elektronický modul vykonávame audit výrobkov, aby sme zabezpečili neustálu optimalizáciu výrobných procesov.

Vaše kontakty


Kalibrace DAkkS

Technical Service +49 661 6003-729 +49 661 6003-729