Insert your alternative text
Semináre

Od praktizujúceho pre praktizujúceho

Máme vysoké nároky na kvalitu našich seminárov "od praktika pre praktika". Všetky semináre sú podrobne vypracované našimi internými školiteľmi a obsahujú mnoho praktických cvičení. Rozmanitosť siaha od základných kurzov o rôznych meraniach, ako je teplota, tlak, prietok alebo početné analytické merania, až po viacdňové workshopy o našich riadiacich a automatizačných riešeniach. Preto sa veľmi tešíme z Vašej pozitívnej spätnej väzby: V priemere nás naši účastníci hodnotia 1,3!

Diskusia

Vzrušujúce témy.

Networking

Dostatok času na "networking".

Verní tomuto mottu, život nás v posledných mesiacoch naučil veľa nových vecí: museli sme zmeniť známe spôsoby správania, objaviť nové cesty a vyvinúť nové stratégie. Aj my v JUMO Campuse sme prispôsobili náš vzdelávací program novým okolnostiam - pretože zdravie našich zamestnancov a zákazníkov je najvyššou prioritou spoločnosti JUMO:
Všetky školiace miestnosti boli prispôsobené tak, aby sa vždy dodržiavali pravidlá týkajúce sa vzdialenosti a hygieny. Ak počet registrácií prekročí kapacitu miestností, účastníci budú rozdelení do 2 skupín.

Vyhledávání podle Seminar

Filtrovat