Bernhard Juchheim JUMO-Geschäftsführer in der 2. Generation
Profil a filozofie společnosti

Váš partner v oblasti senzorov a automatizačných riešení

JUMO je popredným dodávateľom systémov a riešení v oblasti priemyselných snímačov a automatizačnej techniky. Okrem komponentov pre analýzu teploty, tlaku, hladiny, prietoku, vlhkosti a kvapalín sa zameriavame aj na výzvy automatizácie, ako je zaznamenávanie, monitorovanie, riadenie a automatizácia.

Orientácia na riešenie a zákazníka

JUMO je považované za "skrytého šampióna". Rodinný podnik druhej a tretej generácie je svetovým lídrom v oblasti priemyselných teplotných sond. Ako high-tech spoločnosť sa JUMO vyznačuje mimoriadne vysokým stupňom inovácie, nadpriemernou hĺbkou výroby a širokým sortimentom výrobkov. Už viac ako 70 rokov sa zameriavame na zákazníka a správne riešenie pre jeho aplikáciu.

JUMO sa špecializuje na rýchle a flexibilné plnenie individuálnych požiadaviek. Široký sortiment ponúka komponenty a systémy pre takmer všetky priemyselné odvetvia zapojené do plánovania, návrhu, údržby a optimalizácie strojov a zariadení. JUMO Vám ponúka celý merací reťazec z jednej ruky.

Komponenty a riešenia od JUMO

  • Sú špeciálne prispôsobené Vašim potrebám,
  • zaručujú spoľahlivosť, bezpečnosť a kvalitu,
  • sú podporované službami, ktoré sú individuálne a sofistikované počas celého produktového cyklu.

Rozhovor Bernharda Juchheima

Rozhovor s Bernhardom Jucheimom - obrázok 1

Pre Bernharda Juchheima je prioritou orientácia na zákazníka.

Rozhovor s Bernhardom Jucheimom - obrázok 2

Podobne ako jeho otec a zakladateľ spoločnosti, aj Bernhard Juchheim kladie veľký dôraz na kvalitu výrobkov JUMO.

Generálny riaditeľ zdôrazňuje, že hľadanie riešení poháňa JUMO od jeho vzniku.

Váš úspech je našou motiváciou

Práve hľadanie riešení poháňa JUMO už 70 rokov. Cieľom je urobiť svet lepším miestom spolu s našimi zákazníkmi. To sa dá dosiahnuť výrobkami, ktoré poskytujú čistú vodu, alebo technológiami, ktoré pomáhajú šetriť cenné suroviny a energiu. Týmto oblastiam venujú špeciálnu pozornosť všetky odvetvia, v ktorých sa technológia JUMO používa. Ide o odvetvia orientované na budúcnosť, pretože šetrenie zdrojov a zabezpečenie čistej vody pre čoraz viac ľudí má pre nás a budúce generácie zásadný význam.

V JUMO je udržateľnosť všeobecným princípom všetkých ekonomických aktivít. Bývalá továreň na teplomery od začiatku rástla organicky a bez akvizícií. Postupne sa sortiment rozširoval a rodinný podnik sa internacionalizoval: od teplomerov po senzory, od 6 zamestnancov v čase založenia spoločnosti až po high-tech korporátnu skupinu s 2428 zamestnancami po celom svete.

Spoločne do digitálnej budúcnosti

Radi by sme s Vami pokračovali v tejto ceste a podporili Vás pri digitalizácii a transformácii na Priemysel 4.0, pretože vlastné monitorovanie a sieťové výrobné procesy fungujú len so spoľahlivou senzorikou.

Procesy je už možné monitorovať a čoskoro riadiť prostredníctvom aplikácie JUMO Device. Snímače teploty a tlaku s IO-Link umožňujú s minimálnym úsilím odčítať informácie o snímačoch, parametrizáciu a diagnostiku, čo umožňuje optimálne vyhodnotenie stavu zariadenia s maximálnou bezpečnosťou.

V budúcnosti bude JUMO pokračovať v rozširovaní tohto sektora služieb prostredníctvom svojho sortimentu, napríklad sprístupňovaním údajov zhromaždených senzormi v cloude. Najmä v časoch digitálnej transformácie je JUMO pre svojich zákazníkov nápaditým, kompetentným a spoľahlivým partnerom.