DAkkS-Kalibrierlabor
Kalibrácia

Kalibračná služba DAkkS

Rutinná kalibrácia zaisťuje kvalitu produktu na základe medzinárodne porovnateľných výsledkov merania. Ako poskytovateľ služieb akreditovaných DAkkS navrhujeme prispôsobenú kalibračnú stratégiu, ktorá spĺňa požiadavky na kvalitu Vašich výrobkov a bezpečnosť produktov, doplnenú nápadmi šetriacimi čas a preberáme zodpovednosť za súvisiace kalibračné úlohy – bez ohľadu na výrobcu.

Globalizácia, dôvera a bezpečnosť

Spolupráca s naším akreditovaným laboratóriom DAkkS znamená, že medzinárodný trh je pre vás doslova otvorený. Koniec koncov, naše kalibrácie DAkkS sú v súlade s medzinárodnými platnými normami. Spolu s našimi dlhoročnými skúsenosťami ako výrobcu inteligentných senzorov a automatizačných riešení vám akreditácia zaručuje kalibračné služby na najvyššej profesionálnej úrovni, ako aj kvalitu a bezpečnosť pre konečného používateľa.

Váš požadavek na nás

Dies ist ein Pflichtfeld.
Toto je povinné pole. Zadejte prosím příjmení.
Toto je povinné pole. Zadejte prosím název Vaší společnosti.
Toto je povinné pole. Zadejte prosím svoji e-mailovou adresu.
Vyberte prosím možnost
Toto je povinné pole.
Toto je povinné pole.
Toto je povinné pole.
Toto je povinné pole.
Toto je povinné pole.

Svým požadavkem jste nám stanovili úkol, který bychom rádi splnili k Vaší spokojenosti. V této souvislosti shromažďované údaje se ukládají. Pro úspěšné zpracování Vašeho požadavku je nutné vyplnit všechna dostupná pole (povinná jsou pouze pole označená *). Vaše údaje používáme ke zpracování Vašeho požadavku v rámci obchodního procesu. S osobními údaji nebude dále nakládáno. Zejména nepředáváme žádné údaje třetím stranám. Vyhrazujeme si právo statisticky vyhodnocovat anonymní datové záznamy.

Váš kontakt


Stefan Krummeck

Stefan Krummeck

Manažment kalibračného laboratória DAkkS +49 661 6003 9785 Stefan.Krummeck@jumo.net +49 661 6003 9785