Maximálna úľava od procesov

Vďaka spolupráci s konzultantom a auditorom Markusom Milde ponúkame našim zákazníkom v oblasti technológie tepelných procesov celkové riešenie z hľadiska poradenstva, auditu, prístrojového vybavenia a kalibrácie. Od výmeny senzora, testovania prístrojovej techniky (INST) a presnosti systému (SAT), testovania rovnomernosti teploty (TUS), až po poradenstvo v oblasti CQI-9 (tepelného spracovania), CQI-11 (galvanického pokovovania), CQI-12 (povrchového pokovovania), CQI-29 (spájkovania), či  AMS2750 (pyrometriu). 

 

Unsere Branchenevents in der Thermoprozesstechnik

Holen Sie sich das Expertenwissen!

Mit unseren informativen Webinaren zu heißen Branchenthemen bieten wir Ihnen wertvolle Informationen und inspirierende Lösungsansätze. Sie können sich sogar ein Thema wünschen.

Mehr erfahren!

Váš kontakt


Segment trhu termotechnológia

Christoph Bollgen +49 661 6003 9377 +49 661 6003 9377

Riešenia pre termotechnológie

Sklo, keramika, hlina a oceľ sú materiály, s ktorými sa stretávame každý deň. Avšak tí, ktorí nie sú zapojení do tohto odvetvia, môžu sotva poznať požiadavky, ktoré musia pece spĺňať, a typy extrémnych procesných podmienok, ktorým musia odolávať počas výroby a spracovania. JUMO si uvedomuje Vaše výzvy ako výrobcu. Podporujeme Vás ako partnera a poskytujeme Vám rýchle riešenia pre reguláciu, reguláciu, monitorovanie, zaznamenávanie a vizualizáciu teploty.